KONST / Litografier / Färglitografi 7234004
*
nr 723 4004
Färglitografi
Reutersvärd, 121/300, 39x54
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2011
kl 19:46:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/10 23:34:35
1
Vinnande bud
3/10 18:28:35
2
400 kr
31/10 17:44:13
3
500 kr
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad reutersvärd
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03
*
Färglitografi
nr 723 4004
Färglitografi
Reutersvärd, 121/300, 39x54
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/10 23:34:35 | 1 | Vinnande bud |
3/10 18:28:35 | 2 | 400 kr |
31/10 17:44:13 | 3 | 500 kr |
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad reutersvärd
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03